Dolcan - Pogoń 2:1. Szczecinianie znów bez punktów [film]

Portowcy znów nie potrafili wywalczyć kompletu punktów. Tym ...
Portowcy znów nie potrafili wywalczyć kompletu punktów. Tym ... Redakcja MM
Portowcy znów nie potrafili wywalczyć kompletu punktów. Tym razem przegrali w Ząbkach z Dolcanem.

W 20 minucie Adam Frączczak po składnej akcji Portowców, wykorzystał dośrodkowanie Takafumiego Akahoshiego.

Po zdobyciu bramki Portowcy częściej atakowali bramkę gospodarzy. Nie udało im się jednak podwyższyć prowadzenia, ponieważ bardzo dobrze w bramce gospodarzy prezentował się Rafał Leszczyński.

Mimo posiadania przewagi, Pogoń straciła bramkę do szatni. Dośrodkowanie wykorzystał Maciej Tataj, który nożycami pokonał Radosława Janukiewicza. W 72 minucie było już 2:1, a strzelcem bramki był ponownie Tataj.

Portowcy jeszcze w samej końcówce mieli okazje do wyrównania. Podobnie jak w poprzednich spotkaniach, zawodziła skuteczność.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?