Polecamy

3 lipca o godz
[3/12]

Co w weekend w Szczecinie? TOP wydarzeń, na które warto się wybrać

3 lipca o godz. 18 Śródmiejski Punkt sąsiedzki zaprasza na otwarcie wystawy z okazji swoich trzecich urodzin "Tu był kiedyś fryzjer". Wystawa będzie na rogu ul. Bohaterów Getta Warszawskiego i ul. bł. Królowej Jadwigi. Kiedy pół roku temu ŚRODEK przeniósł się ze swojej dotychczasowej siedziby do lokalu na skrzyżowaniu ulic bł. Królowej Jadwigi i Bohaterów Getta Warszawskiego, pierwsze słowa brzmiały „A tu był kiedyś zakład fryzjerski". Tak narodził się pomysł dla tej wystawy.

Przez 2 miesiące ŚRODEK zbierał wspomnienia klientów dziecięcego zakładu fryzjerskiego mieszczącego się w tym lokalu przez 30 lat. Mieszkańcy chętnie dzielili się swoimi serdecznymi opowieściami o tym miejscu, a czasem uroczo narzekali. Teraz można je zaprezentować światu w formie kolejnej naszej wystawy wspomnień. W czasie otwarcia będzie można zresztą podzielić się swoją opowieścią i dołączyć do ekspozycji własną cegiełkę.

Teatr i koncerty w plenerze na Zamku, a także imprezy z okazji urodzin Szczecina zdominują ten weekend pod względem kulturalnym i rozrywkowym.

Najnowsze wiadomości

reklama