AZS Radex Szczecin - Spójnia Stargard 75:69. Zobacz zdjęcia

AZS Radex Szczecin - Spójnia Stargard 75:69
AZS Radex Szczecin - Spójnia Stargard 75:69 Andrzej Szkocki
- AZS był w tym meczu zespołem lepszym - krótko podsumował spotkanie Tadeusz Aleksandrowicz, szkoleniowiec Spójni.

Szczecinianie od początku lepiej prezentowali się na parkiecie i ostatecznie pokonali po zaciętym meczu Spójnię Stargard.

Gospodarze bardzo dobrze zaczęli - od prowadzenia 12:2 po niecałych 4 minutach meczu. Dobrze w tym fragmencie meczu spisywał się Maciej Sudowski, który rzucił aż 10 z 12 punktów dla Akademików.

Szczeciński zespół kontrolował przebieg gry i na przerwę schodził prowadząc 39:29. Po wznowieniu obudzili się przyjezdni i zaczęli odrabiać straty. Po trzeciej kwarcie tracili już tylko cztery punkty do AZS-u.

W końcówce więcej zimnej krwi zachowali jednak gospodarze. W ich szeregach najskuteczniejszy był Łukasz Pacocha (22 pkt). Dla Spójni najwięcej punktów zdobył Adam Parzych (14).