7 bramek Pogoni Nowej

GJ
GJ
Krocząca od zwycięstwa do zwycięstwa Pogoń Nowa wygrała kolejny mecz. Tym razem w Małkocinie z tamtejszym Orłem aż 7:0.

Szczecinianie tradycyjnie wspierani przez swoich fanów nie dali większych szans rywalowi. Egzekucję rozpoczął skuteczny tego dnia Toboła, który pierwszego gola strzelił już w 7 minucie spotkania. Kolejne dwie bramki dołożył po przerwie. Gole zdobyli także Kaleciński, Dmowski, Nocko oraz Trzeźwiński.

To było 16 zwycięstwo Portowców w tym sezonie. Zmierzająca pewnie do A klasy drużyna strzeliła w nim już 107 bramek tracąc ledwie 11.

Kolejny mecz Pogoń Nowa rozegra w Szczecinie, 20 maja o godz. 12. Rywalem będzie ostatni w tabeli zespół Derby Ulikowo.

Orzeł Małkocin - Pogoń Nowa 0:7