50% rabatu na WSZYSTKIE okulary korekcyjne z okazji otwarcia KODANO Optyk w Szczecinie!

Materiał informacyjny Kodano Optyk Sp. z o.o.
23 sierpnia 2021 roku odbędzie się WIELKIE OTWARCIE dwóch salonów KODANO Optyk w Szczecinie. Z tej okazji będzie można skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić dowolne okulary korekcyjne (oprawki + dwie soczewki okularowe) aż 50% taniej. Zapraszamy!

KODANO Optyk, Centrum Handlowe GALAXY, al. Wyzwolenia 18-20, tel. 530 654 402
KODANO Optyk, Galeria Kaskada, al. Niepodległości 36, tel. 530 479 390

Promocja na wielkie otwarcie

Nowo otwarte salony zachwycają jasnym, przestronnym wnętrzem oraz bogatym asortymentem opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych. W obu salonach KODANO Optyk można znaleźć okulary znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Moretti, Loretto i wiele innych. Doradcy klienta pomogą dobrać okulary dla każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu!

Z okazji otwarcia nowych salonów KODANO Optyk w Centrum Handlowym Galaxy oraz Galerii Kaskada w dniach od 23 do 29 sierpnia będzie obowiązywać wyjątkowa promocja: aż 50% rabatu na WSZYSTKIE okulary korekcyjne (oprawki + dwie soczewki okularowe)! Warto dodać, że badanie wzroku jest wliczone w cenę okularów, a więc to idealny moment żeby zadbać o swoje oczy.

Salony KODANO Optyk

Salony KODANO Optyk należą do grupy Szkla.com S.A. – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa Szkla.com S.A. w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

Oprócz Szczecina, salony KODANO Optyk znajdują się w miastach takich jak: Kraków, Łódź, Warszawa, Częstochowa, Białystok, Gdańsk, Wrocław, Kalisz, Poznań, Radom, Opole, Sosnowiec, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Toruń i Elbląg.

Wielkie otwarcie salonów KODANO Optyk w Galerii Kaskada i Centrum Hadlowym Galaxy to okazja do wyjątkowych rabatów! Dlatego tylko do 29 sierpnia w salonach obowiązuje promocja -50% na kompletne okulary korekcyjne!

Dodaj ogłoszenie