Polska - Kamerun. Zero do trzech w Szczecinie

Łukasz Musiał
No i co? Reprezentacja Polski nie podniosła się po klęsce w meczu z Hiszpanią. Wynik 0:3 najlepiej oddaje stan kadry... Mecz Polska - Kamerun prowadził sędzia z Finlandii Tony Asumaa, a jego asystentami byli Jukka-Pekka Koskela i Teijo Kotinurmi. Sędzią technicznym spotkania jest Dawid Piasecki.

Godzina 20.30. Zaczynamy!

2. minuta - Kamerun w posiadaniu piłki, inicjatywa po stronie Afrykańczyków

6. minuta - faul Murawskiego

Po 13. minutach nadal bez bramki.

W 14. minucie zawodnik Kamerunu próbował wymusić rzut karny

17. minuta - niegroźny strzał Roberta Lewandowskiego

Miedzy 19 a 21. minutą inicjatywa po stronie reprezentacji Kamerunu. Zawodnicy z Afryki przeprowadzają kilka niegroźnych dośrodkowań

25. minuta - Nicolas Nkoulu wyprowadza kontrę, która jednak zostaje powstrzymana

30. minuta Samuel Eto'o zdobywa gola

32. minuta - rzut rożny dla reprezentacji Polski, nie udało się go zamienić na bramkę.

od 32. minuty inicjatywa po stronie Polaków, kilka groźnych strzałów na bramkę Kamerunu

34. minuta - Kameruńczycy przenoszą grę w strefę obronną Polski

36. minuta - gra toczy się w środkowej strefie boiska

37. minuta - zmiana w polskiej reprezentacji. Z boiska schodzi Kowalczyk, a wchodzi Wojtkowiak

40. minuta - Polacy próbują, bez powodzenia, przełamać obronę reprezentacji Kamerunu

45. minuta - sędzia kończy pierwszą połowę spotkania