PIOTR ILIŃSKI

avatarPIOTR ILIŃSKI

Szczecin
Jestem od 1974 roku w związku małżeńskim, małżonka Ewa, córka Edyta, syn Robert oraz dwoje wnuków Kacper i Amanda. Jako hobby traktuję słuchanie muzyki, oglądanie filmów w wolnym czasie oraz interesują mnie także ciekawe książki.

ZGODNE MAŁŻEŃSTWA

2013-11-28 10:01:03

< 69% dyskusji z partnerem nigdy nie doprowadzi do wspólnych wniosków. Może więc nie warto aż tak się w nie angażować? < Jeśli małżeństwo nigdy się nie kłóci, to prawdopodobnie ma poważny problem. < Nie oczekujmy zbyt wiele. Małżeństwo "całkiem do wytrzymania" to wszystko, do czego dochodzi większość par. I to naprawdę dużo! < Nie seks, nie pieniądze, ale wzajemny szacunek jest czynnikiem decydującym o szczęściu w małżeństwie. < Są gorsze rzeczy niż jednorazowy romans. < Żaden terapeuta nie nauczy was być szczęśliwymi. Wniosek: nie ma małżeństwa, które zawsze i we wszystkim byłoby zgodne i dopasowane.

Jesteś na profilu PIOTR ILIŃSKI - stronie mieszkańca miasta Szczecin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj