Dodaj zdjęcie profilowe

avatarGim

Szczecin

W Gimnazjum nr 34 w Szczecinie odbył się III Międzyszkolny Turniej „Cztery ognie - zabawa w sport”

2015-03-26 21:26:31

Dnia 26 marca 2015 odbyła się trzecia edycja Międzyszkolnego Turnieju „Cztery ognie - zabawa w sport” dla uczniów szkoły podstawowej zorganizowanego przez młodzież i nauczycieli wychowania fizycznego z Gimnazjum nr 34 w Szczecinie przy ul. Wojciechowskiego 50.
Nasza impreza sportowa miała na celu współpracę i integrację środowisk: uczniów, nauczycieli i rodziców.
Dyrektor Gimnazjum nr 34 w Szczecinie Pani Iwona Potrykus w Szczecinie i Przewodnicząca Rady Osiedla Arkońskie-Niemierzyn Pani Maria Myśliwiec wspólnie powitały przybyłych gości.
Uczniowie Gimnazjum upiekli pyszne ciasta na poczęstunek. Przedstawiciele sportowej klasy lekkoatletycznej pod opieką trenera H. Bindaszewskiej zajęli się organizacją imprezy, która dotyczyła: powitania, przedstawienia przybyłych uczniów. Uczniowie klasy I C i II D przygotowali układ taneczny na rozpoczęcie imprezy.
Wszystkie reprezentacje szkół otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy i słodkie upominki sponsorowane przez: Radę Rodziców i Radę Osiedla Arkońskie-Niemierzyn, którzy byli współorganizatorami inicjatywy i bez których organizacja imprezy była by trudna do zrealizowania.
Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym, tak by dać uczniom okazję do jak najdłuższego przeżywania sportowych emocji w duchu fair play. Bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej na Głębokiem pod opieka Mariusza Mieczkowskiego. Drugie i trzecie miejsce zajął zespól ze Szkoły Podstawowej nr 68 pod opieką Jolanty Kaczmarczyk i Rafała Janika.

Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy za udział.

BZ

Jesteś na profilu Gim - stronie mieszkańca miasta Szczecin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.