Dodaj zdjęcie profilowe

avatarWincenty Szofer

Szczecin
Miłośnik Szczecina, widzący też to co niedoskonałe, czego brak, ale także to czym możemy się pochwalić, z czego być dymnym!

VIII Jarmark Jakubowy w moim obiektywie

2016-07-24 20:24:10

Od pierwszego Jarmarku Jakubowego, jesteśmy jego wiernymi uczestnikami. Przez te lata Jarmark Jakubowy zadomowił się na dobre w kalendarzu letnich imprez kulturalnych i regionalnych Szczecina. Rokrocznie rozszerza swoje tereny (o przyległe ulice i place) i powiększa ilość wystawców. Obecnie jest to 3 dniowa impreza z setkami wystawców, dziesiątkami tysięcy odwiedzających i uczestników, z programem wydarzeń katolickich, kulturalnych, estradowych, rękodzielniczych z miasteczkiem rozrywkowym i zabawowym dla dzieci. A te potrawy regionalne z całej Polski, które można spróbować na jarmarku, nie ruszając się ze Szczecina, a te występy estradowe, które można obejrzeć za darmo, a te wydarzania katolickie i możliwość otrzymania odpustu zupełnego. Słowem raj dla ciała i dla ducha.

Jesteś na profilu Wincenty Szofer - stronie mieszkańca miasta Szczecin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj