PIOTR ILIŃSKI

avatarPIOTR ILIŃSKI

Szczecin
Jestem od 1974 roku w związku małżeńskim, małżonka Ewa, córka Edyta, syn Robert oraz dwoje wnuków Kacper i Amanda. Jako hobby traktuję słuchanie muzyki, oglądanie filmów w wolnym czasie oraz interesują mnie także ciekawe książki.

UKRYTE PRAWDY - KREDYTY

2013-12-13 12:29:13

Dilerzy samochodowi, którzy wabią cię do swojego salonu perspektywą niskooprocentowanej pożyczki, liczą na to, że nie przeczytasz uważnie dokumentów. Istnieje wiele symptomów tego, że "interes stulecia" wcale nie będzie korzystny. Oto kilka pytań, które warto zadać dilerowi, by ujawnić jego złe zamiary:
< Czy pożyczka ta wiąże się z bardzo dużym wkładem własnym lub ogromną "ratą balonową" na koniec spłat?
< Czy cena samochodu jest wyższa dla kupujących na raty?
< Czy okres spłat nie jest przypadkiem bardzo krótki - np. rok lub dwa lata?
< Czy będziesz zobowiązany do wyłożenia dodatkowych pieniędzy, np. przedłużoną gwarancję oraz ubezpieczenie autocasco?
< Czy będziesz mógł skorzystać z innych rabatów oferowanych na wybrany przez ciebie model?
Przed załatwieniem formalności finansowych, sprawdź, ile wynosi ogólne zadłużenie, jaka jest twoja zdolność kredytowa oraz jakie jest przeciętne oprocentowanie pożyczek na zakup samochodu.

Jesteś na profilu PIOTR ILIŃSKI - stronie mieszkańca miasta Szczecin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.