Rozwijaj swoją ciekawość

2015-09-01 11:27:20

Przegląd Warsztatów Empiria – nowa, prorozwojowa propozycja dla pań ze Szczecina, Warszawy i Poznania. To projekt, który zachęca kobiety do zdobywania nowych umiejętności, odkrywania potencjału i rozwijania ciekawości.

Pierwsza edycja Przeglądu odbędzie się 18-20 września w Szczecinie, 21-25 września w Warszawie oraz w październiku w Poznaniu.

Na program wydarzenia składają się wykłady i warsztaty dotyczące wszystkich sfer życia kobiety. Począwszy od zdrowia, przez życie zawodowe, dbałość o równowagę umysłu, czy wizerunek, po poszukiwanie nowego hobby.

W Szczecinie...

Szczecińską Empirię otworzy w piątek, 18 września, wykład o walce ze złymi nawykami żywieniowymi. Tuż po nim uczestniczki będą mogły skorzystać z indywidualnej konsultacji z dietetykiem.

W sobotę, 19 września, panie będą miały możliwość popracować nad swoją motywacją, pewnością siebie i asertywną komunikacją. Popracują nad powrotem do pierwotnej równowagi, nad większą płynnością ruchów i gracją. Poszukają relaksu i oderwania od codziennych obowiązków. Połączą przyjemne z pożytecznym podczas warsztatów z rękodzieła. Będą miały okazję nauczyć się radzić sobie z sytuacjami trudnymi, panować nad emocjami oraz świadomie zarządzać wizerunkiem.

Niedziela, 20 września, rozpocznie się wykładem o kłamstwie, a raczej o umiejętności odczytywania kłamstwa u rozmówcy. Uczestniczki kolejnych warsztatów nauczą się m.in. jak radzić sobie z upływem czasu i chorobą ciągłego pospiechu, jak poprawić kadr, jasność i kolorystykę zdjęć, jak podkreślić zalety i zatuszować niedoskonałości sylwetki, czy też jak skutecznie radzić sobie z problemami. Będzie również możliwość rozładowania emocji poprzez grę na afrykańskich bębnach. A amatorki dobrej herbaty poznają różnicę pomiędzy piciem i kosztowaniem tego napoju.

Zajęcia odbędą się w budynku Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie. Panie mogą liczyć na komfortowe warunki oraz na poczęstunek od partnera wydarzenia - firmy Makro.

Grunt to dbałość o rozwój

Program wydarzenia jest bogaty i skutecznie zapełni czas dbającym o rozwój paniom. Oferta programowa Empirii da paniom możliwość zapoznania się z najnowszymi i najlepszymi propozycjami szkoleń oraz warsztatów rozwojowych. W rezultacie zaś spowoduje pobudzenie kobiet do działania, zdobywania nowych umiejętności i odkrywania swojego potencjału.

Z programem wydarzenia można się zapoznać na stronie www.empiria-rezerwacje.pl

Jesteś na profilu Stowarzyszenie Kobiety Dla Szczecina i Regionu - stronie mieszkańca miasta Szczecin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj