PIOTR ILIŃSKI

avatarPIOTR ILIŃSKI

Szczecin
Jestem od 1974 roku w związku małżeńskim, małżonka Ewa, córka Edyta, syn Robert oraz dwoje wnuków Kacper i Amanda. Jako hobby traktuję słuchanie muzyki, oglądanie filmów w wolnym czasie oraz interesują mnie także ciekawe książki.

MIESZAJ PRACĘ Z PRZYJEMNOŚCIĄ

2014-01-20 15:23:19

Zazwyczaj wszyscy radzą ci, byś oddzielał życie osobiste od służbowego. Nic bardziej błędnego! Postaraj się mieć przyjaciół w pracy. To nie tylko coś zupełnie normalnego, ale też koniecznego, by być zauważanym. Przyjaciele są lojalnymi sojusznikami, szczerymi doradcami, doskonałym źródłem informacji oraz ogniwem łączącym nas z innymi sojusznikami, doradcami i źródłami, dlatego koniecznie pielęgnuj przyjaźnie biurowe. Nie ograniczaj jednak życia towarzyskiego do pojedynczych osób. Nie opuszczaj wyjazdów integracyjnych i przyjęć świątecznych. Nawet jeśli nie masz ochoty, koniecznie spotykaj się ze współpracownikami. Takie imprezy to bezcenne okazje do nawiązania bliższych stosunków z innymi w miłej, towarzyskiej atmosferze. Pamiętaj, że ważne jest nie tylko to, kogo znasz, lecz również to, kto zna ciebie i wie, jaką pełnisz rolę.

Jesteś na profilu PIOTR ILIŃSKI - stronie mieszkańca miasta Szczecin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj