MAMY DZIECKO, idziemy na targi

2012-10-16 15:19:06

Dla całych rodzin, dla firm i instytucji z dziećmi związanymi, dla ich wspólnych spotkań - Targi dla Rodziców i Dzieci MAMY DZIECKO w Szczecinie. Druga edycja odbędzie się w dniach 20-21 października.
Targi MAMY DZIECKO są atrakcyjną formą spędzenia czasu wolnego zarówno dla dzieci, kobiet w ciąży, rodziców, jak i dziadków. Każda z tych grup znajdzie na targach coś interesującego.
Dla rodziców i dziadków przygotowane będą stoiska targowe z ofertą produktów i usług (w tym ofertą spędzania czasu wolnego dla najmłodszych). W jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z ofertą firm i instytucji branży dziecięcej, uzyskać odpowiedzi na nurtujące nas pytania, posłuchać na warsztatach wskazówek specjalistów na temat wychowywania dzieci i radzenia sobie z rolą rodzica bądź dziadka (zapisy na warsztaty już trwają: http://www.mts.pl/index.php?mod=targi&pod=szczegoly&id=2820).
Na tej edycji targów MAMY DZIECKO wiele uwagi poświęcimy zdrowiu dzieci. Będzie okazja by skorzystać z konsultacji z lekarzami, personelem medycznym, psychologami, pedagogami, terapeutami. W strefie zdrowia, której patronuje Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej “ZDROJE”, porad udzielą lekarze: ginekolog, neonatolog, pediatra, alergolog, pulmonolog, a także pielęgniarki i położne. Prowadzone będzie poradnictwo w zakresie rehabilitacji małych i dużych pacjentów, badania stóp, konsultacje z ortodontą i dermatologiem. Znajdziemy tu zatem wszystko, co niezbędne na etapie planowania rodzicielstwa oraz pielęgnacji, wychowywania i rozwoju małych dzieci.
Targi będzie można spotkać się z autorką książki „Macierzyństwo non-fiction. Relacja z przewrotu domowego”, Joanną Woźniczko-Czeczott.
Dla dzieci zaplanowano kolorową strefę zabaw, program artystyczny na scenie, kącik plastyczny, warsztaty robienia pacynek, czytanie bajek, wiele konkursów z nagrodami. Podczas targów występować będzie zespół dziecięcy „Arfik”, Teatr Lalek „Pleciuga”, będą warsztaty ekologiczne, pokazy taneczne, chustonoszenia i ratownictwa medycznego. Dzieci będą mogły pojeździć na konikach, a rodzice dowiedzą się czym jest hipoterapia.
Podczas targów będzie można wygrać rodzinny weekend w SPA w Międzyzdrojach. Trzeba będzie tylko przypomnieć sobie i na specjalnym formularzu spisać zabawną historię, śmieszną anegdotkę z udziałem naszych dzieci. Więcej informacji: http://www.mts.pl/index.php?mod=targi&pod=szczegoly&id=2843.
Organizator – Międzynarodowe Targi Szczecińskie – w trosce o wygodę dzieci i rodziców przewiduje mi.in.: przedszkole targowe, miejsce do karmienia i przewijania dzieci, w restauracji posiłki dla dzieci w przystępnej cenie, a nawet parking na wózki dziecięce.
Ubiegłoroczna, pierwsza edycja targów była sukcesem. Zgromadziła ona ponad 80 wystawców z Polski i Niemiec oraz 6000 zwiedzających. Przeprowadzono blisko 40 warsztatów, setki badań, a atmosfera była wyjątkowa. Przekonajcie się, że podobnie będzie na 2. Targach dla Rodziców i Dzieci MAMY DZIECKO w dniach 20-21 października w Szczecinie!
Program targów: http://www.mts.pl/index.php?mod=targi&pod=szczegoly&id=2855
Godziny otwarcia targów: sobota 10:00-18:00, niedziela 10:00-17:00
Bilety: dzieci i młodzież (do 18 lat) wstęp bezpłatny, dorośli 10zł, parking 5zł

Jesteś na profilu Alicja Kowalska - stronie mieszkańca miasta Szczecin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj