Firma z siedzibą w Koszalinie otwiera kolejny oddział w Szczecinie!

2016-05-13 09:06:26

Kinguin.net, jedna z największych na świecie stron do zakupu gier wideo online, właśnie rozpoczęła rekrutację kilkudziesięciu programistów do swojego nowo otwartego biura w Szczecinie.

Poszukiwani są deweloperzy ze znajomością m.in. PHP, Node.js, AngularJS i baz danych MySQL, MongoDB. Otwarcie biura w Szczecinie jest kolejnym etapem niezwykle dynamicznego rozwoju Kinguina. W chwili obecnej firma posiada 7 oddziałów w 4 krajach, a jej zespół liczy około 300 specjalistów.

“Kinguin.net rozwija się w niezwykle dynamicznie, i tylko w ciągu ostatniego roku powiększyliśmy swój zespół dwukrotnie. Naszym nowym pracownikom w Szczecinie zaoferujemy nie tylko możliwość pracy w pasjonującej branży gier wideo, ale i międzynarodowe towarzystwo świetnych ludzi oraz szeroki wachlarz benefitów.” - mówi Inga Rabiega-Szmyt, Chief Human Resources Officer. “Ponadto w najbliższym czasie planujemy również nawiązać współpracę ze szczecińskim środowiskiem akademickim i gamingowym.”

Kinguin.net to miejsce, gdzie kupić można najlepsze gry wideo i skiny do CS:GO w bardzo korzystnych cenach. W ofercie firmy znajduje się ponad 25000 produktów, regularnie kupowanych przez ponad 3 miliony klientów z kilkudzisięciu krajów świata.

O Kinguin.net:
Kinguin.net jest jedną z najpopularniejszych stron internetowych do zakupu cyfrowych gier z dziesiątkami tysięcy produktów w ofercie i ponad 3 milionami zadowolonych klientów. Kinguin dostarcza pełen wybór gier Triple-A oraz produktów typu in-game, takich jak skórki do CS:GO. Więcej informacji na stronie: www.kinguin.net

Jesteś na profilu Agnieszka Machelska - stronie mieszkańca miasta Szczecin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj