Jacek Czaplewski
Najlepsze MEMY o meczu Polska - Czechy. Czym żył internet? Na początku bardzo słabą grą reprezentacji, potem już golem Jakuba Piotrowskiego na 1:0, a także wdzięcznym zdjęciem Michała Probierza, który zapisywał coś w swoim notatniku. Niektóre memy źle się zestrzały, patrząc na to kto trafił do siatki. Gorzej jednak, że Czesi odpowiedzieli po przerwie i znów przeżyliśmy wielkie rozczarowanie... Nie dla nas bezpośredni awans! Internet
Mecz Polska - Czechy wywołał nieprawdopodobną dawkę emocji, tym bardziej że liczyliśmy się jeszcze w walce o bezpośredni awans na Euro 2024. Niestety, nie udało się. Internauci reagowali i na bieżąco, i na wesoło na to, co obejrzeli. Oto najlepsze memy.

MEMY o Polska - Czechy 1:1. Czym żyli internauci?

Co pozostało Polsce po licznych wpadkach we wcześniejszych meczach? Tylko wygrać, czyli zrewanżować się za porażkę w Pradze, a potem liczyć na to, że Mołdawia jakimś cudem zremisuje z Czechami w poniedziałek (20 listopada). Wyłącznie ten scenariusz przed pierwszym gwizdkiem dawał nam jedyną nadzieję na bezpośredni awans na Euro 2024.

Pierwsze nawet nie minuty, ale sekundy zapowiedziały katastrofę z marca... To Czesi atakowali i byli tak naprawdę bliscy objęcia prowadzenia. My jakimś cudem się uratowaliśmy, a potem przeszliśmy do ofensywy.

Najlepsze MEMY o meczu Polska - Czechy 1:1

PGE Narodowy rozgrzał się już gdy piłkę zdjęto z nogi Karolowi Świderskiemu. A gdy wybiła 38 minuta, wszyscy wstali z miejsc i eksplodowali z radości. Na 1:0 trafił dla nas Jakub Piotrowski, który w ogóle nie miał wyjść w podstawowej jedenastce! Stało się jednak inaczej, bo choroba rozłożyła w pokoju hotelowym Piotra Zielińskiego. Szczęście w nieszczęściu - rzekli kibice.

Niestety, radość nie trwała zbyt długo. Zaraz po przerwie Czesi uciszyli publiczność, doprowadzając do wyrównania. To wywołało w sieci najgorsze wspomnienia...

Polska mimo podjęcia walki nie zdobyła drugiej bramki. Zremisowała mecz, a to z kolei spowodowało, że została zesłana do baraży o Euro.