Wybierz region

Wybierz miasto

  Indie - spotkanie podróżnicze z Matyldą Górską

  P'Art One Pub Szczecin
  Szczecin, ul. Monte Cassino/1/1, +48 88 150 00 58

  19:00 - 22:00 Środa, 14 marca

  • Brak informacji o cenie

  W środę zapraszamy Was na kolejne spotkanie podróżnicze w P'Art One! Tym razem ruszamy do Azji - Matylda Górska opowie nam o swojej wyprawie po Indiach.
  "Kraj kontrastów i kulturowego szoku; dla jednych magiczny, dla innych odpychający, dla niektórych - niezrozumiały. Jak zrozumieć Indie, prastarą cywilizację w kraju, który z powodzeniem sam mógłby być kontynentem? Jak zrozumieć świat, w którym przepych sąsiaduje ze skrajną biedą, nowoczesne technologie współistnieją z dawnymi wierzeniami, kolorowe sari płyną ponad górami śmieci, a nad tym wszystkim unosi się woń kadzidła i zwierzęcych odchodów?
  Nie twierdzę, że zrozumiałam Indie, ale na pewno nauczyłam się je akceptować z całym dobrodziejstwem inwentarza. I bardzo za nimi tęsknię.
  Na spotkaniu opowiem Wam o mojej podróży po Indiach i o wyzwaniach, które czekają na Europejczyka w tym pięknym kraju.
  Do zobaczenia!"

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ