Wybierz region

Wybierz miasto

  Dynamiczne zajęcia adaptacyjne dla maluchów

  Cafe Niebko
  Szczecin, ul. Niemierzyńska/18, +48 50 220 13 84

  11:00 - 11:45 Piątek, 9 marca

  • od 10zł

  Wszystkich rodziców młodszych dzieci zachęcamy do wzięcia udziału w dynamicznych zajęciach adaptacyjnych, które co piątek odbywają się w cafe niebko.
  Ogólnorozwojowy program zajęć, opracowany przez Panią Dorotę, która od 2012 r. pracuje z najmłodszymi dziećmi w żłobku jest szczególnie dostosowany do potrzeb dzieci.
  Poprzez aktywną animację różnych obszarów (motoryka mała, motoryka duża, sfera emocjonalna, zdolność do asymilacji bodźców) oraz przy użyciu prostych metod takich jak zajęcia manualne, zabawy z chustą animacyjną, grzechotki czy tańce - dzieci oswajają się z różnymi sygnałami z zewnątrz i wewnątrz, własnymi odczuciami, ze sobą nawzajem, co przekłada się na głębszą aklimatyzację, wzajemne zrozumienie, umiejętność kreatywnego przetwarzanie bodźców i pełniejszy rozwój maluchów.
  Zajęcia są znakomitym przygotowaniem dla dzieci do rozpoczęcia etapu przedszkolnego i przede wszystkim świetną zabawą oraz ciekawą formą wspólnego spędzenia czasu.
  koszt zajęć:
  1 zajęcia - 10 zł.
  kolejne - 25 zł.
  czas trwania: 45 minut
  przedział wiekowy: 2 - 3,5 lat
  Zajęcia odbywają się regularnie co piątek. Zapisy u Pani Doroty, pod numerem telefonu: 881 309 350
  Zapraszamy!
  cafe niebko

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Mansarda, alkowa, wiatrołap... Znasz te nazwy pomieszczeń?