Kierowcy mieli wczoraj ciężki warunki. Dziś jest lepiej, bo nie pada śnieg. Kierowcy mieli wczoraj ciężki warunki. Dziś jest lepiej, bo nie pada śnieg.

Od wtorku na drogach i chodnikach w mieście jest ślisko. ... (© Sebastian Wołosz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od wtorku na drogach i chodnikach w mieście jest ślisko. Poważnych utrudnień na drogach nie ma, jednak dwa pociągi do Szczecina - z Chojny i Świnoujścia - mają opóźnienia.

Policja nie odnotowała żadnych poważnych wypadków ani w Szczecinie, ani w regionie. Główne drogi w mieście są odśnieżone, na bocznych wciąż zalega śniegowa breja. Powoli ruch zaczyna zwiększać się na al. Wyzwolenia, Moście Długim i przy Rondzie Gierosa. Korków ani poważnych utrudnień jednak nie ma.

Jak zapewnia dyspozytor centrali ruchu ZDiTM - wszystkie tramwaje i autobusy kursują na swoich tasach według rozkładów jazdy.

Powody do złości mają jednak pasażerowie pociągów Przewozów Regionalnych. Opóźnienie pociągu z Chojny do Szczecina wynosi już 146 minut (planowo miał być na miejscu o godz. 5:05), a ze Świnoujścia do Szczecina - 18 minut (planowo miał być na miejscu o 6:54).

TA

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

zz2 (gość)

a o tramwajach które utknęły ani słowa. koło 7.30 na Krzywoustego z powodu braku prądu