Policjanci z Sekcji Kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Łobzie zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzanego o handel i posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Policjanci z Sekcji Kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Łobzie zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzanego o handel i posiadanie znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli 200 „działek” amfetaminy.

Od dłuższego czasu kryminalni z Łobzy zbierali informacje dotyczące młodego mężczyzny, który na terenie powiatu może handlować narkotykami. Mając już wiedzę na temat podejrzanego, we wtorek wieczorem weszli do jego mieszkania.


W trakcie przeszukania pomieszczeń, funkcjonariusze znaleźli ponad 200 porcji amfetaminy w woreczkach. W mieszkaniu znajdowała się także elektroniczna waga. Możne to świadczyć o tym, że mężczyzna narkotyki porcjował w domu.

Już w trakcie wykonywania czynności policjanci ustalili, że 20-latek handlował narkotykami na terenie powiatu. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie.

Najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj zostaną mu postawione mu zarzuty dotyczące handlowania narkotykami i posiadania ich znacznej ilości. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.


Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!