Policjanci z Dąbia zatrzymali 24-letniego Artura Ł. oraz 27-letniego Łukasza B, którzy dokonali kradzieży około 850 sztuk zaworów recyrkulacji spalin.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dwóch mężczyzn, którzy ukradli części samochodowe na sumę około 10 tys. złapali na gorącym uczynku policjanci z czwartku na piątek.

24-letni Artura Ł. oraz 27-letni Łukasza B. ukradli około 850 sztuk zaworów recyrkulacji spalin z zakładu zajmującego się regeneracją części samochodowych.

Mężczyźni oświadczyli policjantom, że wywożone przez nich części są przeznaczone na złom.

- Innego zdania był kierownik zakładu, stwierdził, że towar jest pełnowartościowy. Straty oszacował na około 10.000 zł – komentują policjanci.

Mężczyźni zostali przewiezieni do komisariatu i już wczoraj został im postawiony zarzut kradzieży, za co grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: