W środę w nocy doszło do wypadku na terenie wesołego miasteczka w Pobierowie. Ranne zostały dwie osoby. 46-letnia kobieta i 51-letni mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W środę w nocy doszło do wypadku na terenie wesołego miasteczka w Pobierowie. Ranne zostały dwie osoby. 46-letnia kobieta i 51-letni mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala.W środową noc doszło do wypadku na terenie wesołego miasteczka. Jeden z wagonów karuzeli uległ uszkodzeniu. Prawdopodobnie pękło jego metalowe mocowanie. Wagon z dwiema osobami przechylił się. @ osoby doznały obrażeń. Poszkodowani - kobieta i mężczyzna - zostali przewiezieni do szpitala w Gryficach.

Wesołe miasteczko w Pobierowie jest teraz nieczynne. Policja wyjaśnia przyczyny wypadku. Dokumentacja techniczna karuzeli została zabezpieczona. Powołano także biegłego z zakresu dozoru technicznego.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

    Więcej na temat: