Po nudnym Warlords od Dreanor moje oczekiwania wobec Legionu – szóstego rozszerzenia do World of Warcraft, były dosyć wysokie. Kilka dni temu nareszcie nadarzyła się okazja ku temu, by sprawdzić, czy twórcy gry tym oczekiwaniom zdołali sprostać. Jak zatem w tej chwili prezentuje się kolejny dodatek do MMORPG Blizzarda?

Przed swoją premierą, Legion – szósty dodatek do World of Warcraft prezentował się naprawdę świetnie. Zwiastuny i inne formy zapowiedzi sugerowały, że tym razem naprawdę będziemy mieli do czynienia z rozszerzeniem godnym naszego czasu i pieniędzy. Skoro od debiutu Legionu minęło kilka dni, myślę, że nadszedł czas, by podzielić się pierwszymi wrażeniami dotyczącymi jakości produktu, jaki zaserwował nam Blizzard.

Zacznij, gdzie chcesz
Rozpoczynając przygodę z Legionem musimy zdecydować się, jaką krainę chcemy odwiedzić na początku. Do wyboru mamy Highmountain, którą zamieszkują głównie Taureni, Stormheim, w którym żyją przedstawiciele rasy Vrykul, Val’sharah, czyli miejsce, w którym urodził się IllidanStormrage oraz Azsunę. Niezależnie od tego, gdzie się wybierzemy, zawsze poziom wrogów dostosowuje się do naszego poziomu – podobnie jest z doświadczeniem otrzymywanym za questy. Wszystko to sprawia, że możemy zwiedzać świat bez żadnych ograniczeń, a poza tym, że za każdym razem zabawę na BrokenShore możemy zaczynać nieco inaczej. Ja, moim Demon Hunterem w pierwszej kolejności odwiedziłam malownicze Val’sharah, ukształtowane przez druidów na wzór Szmaragdowego Snu.


„Content” dodatku
Choć Worlords of Dreanor zapowiadało się miodnie, poprzednie rozszerzenie szybko okazało się wydmuszką, której brakowało treści, a zwłaszcza na dłuższą metę. Wygląda na to, że tym razem nie będzie podobnie, bowiem w tym momencie w grze bawię się naprawdę świetnie. Legion oferuje naprawdę interesującą fabułę, w której powraca sporo ważnych postaci doskonale zapamiętanych z trzeciego Warcrafta – oczywiście, nie będę tu wymieniać żadnych nazwisk – niech ten aspekt dodatku pozostanie dla Was niespodzianką.

Czytaj więcej na: http://www.conowego.pl/testy/world-of-warcraft-legion-pierwsze-wrazenia-z-nowego-dodatku-19304;Conowego.pl


Gry

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: