Najbliższy weekend zapowiada się pod znakiem transgranicznego sportu. W Szczecinie i Szwedt rywalizować będą najlepsi bokserzy Europy. Z kolei w Berlinie rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce z udziałem ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Najbliższy weekend zapowiada się pod znakiem transgranicznego sportu. W Szczecinie i Szwedt rywalizować będą najlepsi bokserzy Europy. Z kolei w Berlinie rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce z udziałem polskich sportowców.

21. Młodzieżowe Bokserskie Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2009 rozpoczynają się w niedzielę 16 sierpnia w hali „Neue Zeit” w Szwedt. Następnego dnia rywalizacja najlepszych bokserów przeniesie się do Szczecińskiego Domu Sportu. W mistrzostwach uczestniczyć będzie ok. 200 zawodników z 34 krajów Europy.

Więcej na www.szczecinboxing.pl

Od 15 do 23 sierpnia Berlin będzie miejscem rywalizacji lekkoatletów podczas Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce. W ponad 50 osobowej ekipie z Polski jest utytułowana tyczkarka Monika Pyrek, zawodniczka Miejskiego Klubu Lekkoatletycznego w Szczecinie.

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!