Taki skok to nie lada wyczyn. Żeby stanąć na wiezy ustawionej na Trasie Zamkowej trzeba wykazać się prawdziwą odwagą, a niektórzy decydują się nawet na skoki z niej.Water Show to przede wszystkim akrobatyczne skoki do Odry z wieży ustawionej na Trasie Zamkowej w wykonaniu światowej czołówki skoczków. Zawodnicy, którzy biorą udział w High Diving skaczą do wody z wysokości 27 i 20 metrów. High Diving jest bez wątpienia ekstremalnym sportem wymagającym niebywałej odwagi i wręcz nadludzkiej sprawności fizycznej. Zawodnicy podczas skoku do wody wykonują niesamowite akrobacje.

W sobotę na Odrze można także podziwiać zawody flyboardowe. Tegoroczne pokazy zostaną wzbogacone o nocne show i pokazy synchroniczne. Ponadto będą także pokazy na wakeboardzie oraz na nartach wodnych.

Nową atrakcją będą akrobatyczne skoki na poduszkę BLOB w wykonaniu zawodowców i amatorów. Poduszka BLOB to rodzaj aktywności na otwartych zbiornikach wodnych, który przybył do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Głównym elementem umożliwiającym fantastyczną zabawę jest nadmuchana poduszka o długości 10 m. Na jednym jej końcu znajduje się uczestnik, który czeka na moment, aż po przeciwległej stronie ktoś inny skoczy na powierzchnię poduszki. W wyniku tego skoku następuje gwałtowny przepływ masy powietrza, która potrafi wyrzucić każdego śmiałka nawet na wysokość 10 m, a całość kończy się spektakularnym wpadnięciem do wody podczas którego należy wykonać jak najefektowniejsze ewolucje. Zawodnicy swoje skoki oddawać będą w 3 kategoriach: skoki do celu, najciekawsze akrobacje i wysokość.

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: