W najnowszym, drugim odcinku Warsaw Shore Summer Camp 2 Ola przekonała się, jak to jest być świeżakiem, a Piotrek po raz kolejny spróbował swoich sił w podrywaniu. Czy tym razem jego starania zakończą się sukcesem? Przekonajcie się sami!

Pierwsza impreza w sezonie zakończy się tradycyjnie, czyli ostrą kłótnią. Tym razem powodem awantury były… zapiekanki. Po tym, jak dziewczyny przywiezione z klubu dadzą Piotrkowi kosza podjął on kolejną próbę uwiedzenia domowniczek – tym razem uderzył do Oli i Magdy.

Rano atmosfera nieco się rozluźniła, gdy cześć Ekipy pojechała do pracy. Popołudnie upłynęło domownikom na ćwiczeniach z kamasutry, jednak nie wszystkim ta zabawa przypadła do gustu. Na koniec Ekipowiczów czekało będzie dużo wrażeń za sprawą kina 9D. Reakcje dziewczyn z pewnością Was zaskoczą...

Emisja Warsaw Shore - Summer Camp 2 na MTV: niedziele, godz. 23:00Zobacz też: Stifler z Warsaw Shore: chcę zostać DJ-em, pierwsze imprezy już na wiosnę [WIDEO, ZDJĘCIA]


Hallo

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!