Andrzej Chyra wciela się w rolę mordercy, Władysława Mazurkiewicza zwanego "Pięknym Władkiem" a Katarzyna Warnke gra jego wielką miłość. Na ich drodze stanie jednak milicjant rozwiązujący kryminalne zagadki. Jak aktorzy wypadli w najnowszym filmie "Ach śpij kochanie"? Musicie się przekonać w kinie, my tymczasem prezentujemy zdjęcia z oficjalnej premiery filmu w Warszawie i Krakowie.

Film "Ach śpij kochanie" przedstawia historię słynnego mordercy z Krakowa. Popełnił w sumie 67 zabójstw, ale udowodnienie mu winy, wcale nie okazuje się takie proste... Wydaje się, że sprawca nie robił błędów i nie zostawił za sobą żadnych śladów i - być może - posiada bardzo dobre wsparcie.

Na tropie słynnego "Pięknego Władka" jest jednak młody milicjant, śledczy Karski (w tej roli Tomasz Schuchardt), który wbrew swoim zwierzchnikom postanawia za wszelką cenę (a ta potrafi być bardzo wysoka) udowodnić prawdę. W swojej pracy stosuje zabiegi, które przynoszą nieoczekiwany efekt. Na drodze pojawia się też mnóstwo przeciwności i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Film "Ach śpij kochanie" to dramatyczna opowieść o znajomościach, układach, polityce, a także przerażającej więzi, która jest w stanie pokonać śmierć. Na ekranie możemy zobaczyć gwiazdorską obsadę. W roli głównej niezastąpiony i (o zgrozo!) bardzo pasujący do tej roli Andrzej Chyra. Oprócz tego występują: Andrzej Grabowski, Arkadiusz Jakubik, Karolina Gruszka i Katarzyna Warnke. Za reżyserię odpowiada Krzysztof Lang.

Tutaj możecie zobaczyć zwiastun "Ach śpij kochanie":Zobaczcie też: Cacofonia Milano. Biznes dwóch sióstr ze sztuką w roli głównej [ZDJĘCIA, WIDEO]


Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!