Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od 8 sierpnia przez cztery tygodnie wybieramy wspólnie Najlepszy Produkt Wakacji 2016. Najnowsze gadżety rywalizują w trzech kategoriach: elektronika, podróże i sport, a wy walczycie o atrakcyjne nagrody! Dziś poznaliśmy kolejnych zwycięzców.


W skrócie: jak wygrać nagrody?
1. Wejdź w jedną z kategorii plebiscytu:

Wakacyjny Produkt Roku 2016 – Elektronika
Wakacyjny Produkt Roku 2016 – Podróże
Wakacyjny Produkt Roku 2016 – Sport


2. Oddaj swój głos smsem (numer 71321, koszt 1 zł plus VAT - 1,23 zł) na dowolnie wybrany produkt i koniecznie napisz krótkie uzasadnienie, dlaczego wybrałeś/aś akurat ten!

Wzór smsa zobaczycie po kliknięciu na "zagłosuj przez sms" na karcie produktu:

3. Bądź cierpliwy - w poniedziałek wśród osób, które wyślą smsy, rozdamy aż 15 nagród!

4. Odbierz jedną z nagród! Lista TUTAJ


W czwartym - i ostatni - tygodniu konkursu rozdaliśmy ostatnie dwie główne nagrody:
1) zegarek sportowy TomTom Spark Cardio + Music o wartości 829 zł brutto, który trafia do nadawcy smsa o treści "zegarek Tomtom muzyki słuchasz w jej rytm się ruszasz pilnujesz tętna będziesz fit piekna"
https://d-nm.ppstatic.pl/k/r/1e/2e/57a3ab454486a_o.jpg
2) smartfon ZenFone Max o wartości 999 zł brutto, którym nagrodzimy osobę, która wysłała smsa o treści "Transformer czy Spectre oto jest pytanie wybieram Asusa bo dobry i taniej", oddanego na tablet 2 w 1 ASUS Transformer Book T100HA
https://d-nm.ppstatic.pl/k/r/f9/41/57a3ab55a4b10_o.jpg?

Powodzenia w poniedziałek podczas finałowego losowania nagród!

Wakacyjny Produkt Roku

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jan (gość)

wynajmujesz apartament nad morzem? oglos sie przez rok zadarmo na - PLENERY.NET - roczne ogloszenie pokryje caly przyszly sezon!