Zachodniopomorska policja zatrzymała Belga. Mężczyzna poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania za porwanie 15-letniej dziewczynki. Wpadł w ręce funkcjonariuszy w poniedziałkową noc w Szczecinku.

Masz zdjęcie do tego tematu?

WyślijZachodniopomorska policja zatrzymała Belga. Mężczyzna poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania za porwanie 15-letniej dziewczynki. Wpadł w ręce funkcjonariuszy w poniedziałkową noc w Szczecinku.


Jak podaje radio RmfFm uwagę szczecineckich policjantów 29-letni Steve D. Mężczyzna szedł w jednym bucie środkiem ulicy. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że jest poszukiwany przez Królestwo Belgii.

W mieszkaniu, które mężczyzna wynajmował policjanci znaleźli 15-letnią Chloe. Dziewczyna była poszukiwana jako osoba uprowadzona.

Steve D. twierdzi, że przyjechał z Chloe do Polski, ponieważ w Belgii nie mógł utrzymywać żadnych kontaktów z dziewczyną.

W Polsce chcieli sobie ułożyć życie. Wobec mężczyzny wszczęta została procedura deportacyjna. Dziewczyna tymczasowo trafiła do domu dziecka.

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!