Zachodniopomorska policja zatrzymała Belga. Mężczyzna poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania za porwanie 15-letniej dziewczynki. Wpadł w ręce funkcjonariuszy w poniedziałkową noc w Szczecinku.

Masz zdjęcie do tego tematu?

WyślijZachodniopomorska policja zatrzymała Belga. Mężczyzna poszukiwany był Europejskim Nakazem Aresztowania za porwanie 15-letniej dziewczynki. Wpadł w ręce funkcjonariuszy w poniedziałkową noc w Szczecinku.


Jak podaje radio RmfFm uwagę szczecineckich policjantów 29-letni Steve D. Mężczyzna szedł w jednym bucie środkiem ulicy. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że jest poszukiwany przez Królestwo Belgii.

W mieszkaniu, które mężczyzna wynajmował policjanci znaleźli 15-letnią Chloe. Dziewczyna była poszukiwana jako osoba uprowadzona.

Steve D. twierdzi, że przyjechał z Chloe do Polski, ponieważ w Belgii nie mógł utrzymywać żadnych kontaktów z dziewczyną.

W Polsce chcieli sobie ułożyć życie. Wobec mężczyzny wszczęta została procedura deportacyjna. Dziewczyna tymczasowo trafiła do domu dziecka.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!