Ponad 20 drużyn zgłosiło się do III gry miejskiej organizowanej przez Spółkę Tramwaje Szczecińskie, Urząd Miasta Szczecin, Federację Zielonych GAJA oraz Muzeum Techniki i Komunikacji „Zajezdnia Sztuki” w ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Ponad 20 drużyn zgłosiło się do III gry miejskiej organizowanej przez Spółkę Tramwaje Szczecińskie, Urząd Miasta Szczecin, Federację Zielonych GAJA oraz Muzeum Techniki i Komunikacji „Zajezdnia Sztuki” w Szczecinie. Celem gry jest uczczenie 130-stej rocznicy uruchomienia linii tramwajowej w Szczecinie - 23.08.1879.

Organizatorzy spodziewają się startu 30 (około 150 osób) albo i więcej drużyn. W grze potrzebne są szybkie nogi i sprawność umysłu. Poza tym wprowadzono element losowy oparty na zasadach gry w chińczyka. W tej edycji gry uczestnicy mogą poruszać się tylko tramwajem. Zespół który jako pierwszy dotrze do celu i wypełni wolę zapisaną w testamencie twórcy szczecińskich tramwajów otrzyma nagrodę finansową w wysokości 3000 zł. Specjalnie na potrzeby gry Tramwaje Szczecińskie wypuszczą na trasy 3 tramwaje typu N. Dzięki uprzejmości Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego Szczecinianie będą mogli bezpłatnie korzystać z przejazdu tymi tramwajami. Dodatkowo w pojazdach tych pojawią się kontrolerzy ze Szczecińskiego Towarzystwa Miłośników Komunikacji Miejskiej w historycznych uniformach, którzy tym razem nie będą kontrolować, ale zachęcać do zwiedzania zajezdni tramwajowej Pogodno w ramach „dnia otwartego”, który odbędzie się 29.08.2009.

Nadal przyjmowane są zgłoszenia drużyn. Każda drużyna może liczyć od 3 do 5 osób. Dozwolony jest start osób niepełnoletnich pod warunkiem, że w skład drużyny wejdzie osoba dorosła. Kartę zgłoszeniową i regulamin można pobrać ze stron internetowych Federacji Zielonych www.gajanet.pl

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!