Niestety w nowej i modernistycznej siedzibie Teatru Lalek Pleciuga w Szczecinie - stwierdzono kilka usterek m.in. dach przecieka w kilku miejscach. W dniu 11 marca br.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Niestety w nowej i modernistycznej siedzibie Teatru Lalek Pleciuga w Szczecinie - stwierdzono kilka usterek m.in. dach przecieka w kilku miejscach.

W dniu 11 marca br. - budynek Teatru Lalek Pleciuga został przekazany dyrekcji placówki. Już na samym początku stwierdzono, że wykonawca inwestycji oddał budynek z usterkami (źle funkcjonujące windy, przeciekający dach).

Firma Erbud - wykonawca inwestycji poprawiła usterki. Ale niestety dach Teatru nadal przecieka w kilkunastu miejscach. Firma Erbud zapowiada, że wszystkie usterki usunięte będą do końca tygodnia.

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!