W Gryfinie powstanie nabrzeże obsługi jednostek pasażerskich oraz turystyki żeglarskiej. Dziś ma być podpisana umowa przedwstępna. Wedle planów już w styczniu 2011 r.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W Gryfinie powstanie nabrzeże obsługi jednostek pasażerskich oraz turystyki żeglarskiej. Dziś ma być podpisana umowa przedwstępna.

Wedle planów już w styczniu 2011 r. ma rozpocząć się budowa nabrzeża na północ nad Odrą Wschodnią. A już w czerwcu 2013 r. mają tam cumować cztery statki jednocześnie. Szacuje się, że koszt inwestycji to około 16 milionów złotych.

Dziś marszałek województwa zachodniopomorskiego Władysław Husejko i burmistrz Gryfina Henryk Piłat mają podpisać wstępną umowę o dofinansowanie budowy nabrzeża obsługi jednostek pasażerskich oraz turystyki żeglarskiej w Gryfinie.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!