VII Biegu na K2 w Szczecinie. Mamy dla Was dużo ZDJĘĆ!

jakub lisowski
791 osób zostało sklasyfikowanych w VII Biegu na K2.

Uczestnicy zmagali się z bardzo trudną, górską trasą na dystansie - 8611 m.

Wśród panów najlepszy był Kamil Młynarz z Kraśnika, który dystans pokonał w 31 minut i 42 sekundy.

Drugi był Adam Kus z Poznania (33,55), a trzeci Michał Sieczkowski (KB Pionier Szczecin, czas - 35,24).

Rywalizację pań wygrała Dominika Niemiro (Police, czas 42,25), drugie miejsc dla Mai Dudzińskiej (Parkrun Szczecin, 42,34), a trzecie dla Katarzyny Matysiak (Fizjobiegacze Szczecin, 43,05).

791 osób zostało sklasyfikowanych w VII Biegu na K2. Uczestnicy zmagali się z bardzo trudną, górską trasą na dystansie - 8611 m. Wśród panów najlepszy był Kamil Młynarz z Kraśnika, który dystans pokonał w 31 minut i 42 sekundy. Drugi był Adam Kus z Poznania (33,55), a trzeci Michał Sieczkowski (KB Pionier Szczecin, czas - 35,24). Rywalizację pań wygrała Dominika Niemiro (Police, czas 42,25), drugie miejsc dla Mai Dudzińskiej (Parkrun Szczecin, 42,34), a trzecie dla Katarzyny Matysiak (Fizjobiegacze Szczecin, 43,05). Zobacz też: Sanprobi Uro-Run w Szczecinie. Rekord pobity. Mamy ZDJĘCIA uczestników! [WIDEO] Andrzej Szkocki
791 osób zostało sklasyfikowanych w VII Biegu na K2. Uczestnicy zmagali się z bardzo trudną, górską trasą na dystansie - 8611 m.