(© Fot. materiał policyjny)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Szczecińscy policjanci chcą zmniejszyć liczbę włamań do pojazdów. Funkcjonariusze propagują specjalnie przygotowaną naklejkę dla właścicieli samochodów.

"Naklej i pamiętaj!" to kolejna akcja prewencyjna. Szczecińscy policjanci rozdają właścicielom pojazdów specjalną naklejkę przypominającą o konieczności właściwego zabezpieczenia mienia. Każdy kierowca powinien pamiętać o zabieraniu cennych przedmiotów z auta – telefonów, laptopów, torebek etc. Na okazję czekają bowiem złodzieje, którzy włamują się do aut.


Naklejka trafiła już przez Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta do Strefy Płatnego Parkowania. Tam będzie ją można otrzymać wraz z abonamentem i umieścić na przedniej szybie pojazdu, tak by była nieustannie w zasięgu wzroku kierowcy.
Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!