Nie miałeś czasu przeczytać gazet ani posłuchać wiadomości w radiu? Oto co w piątek działo się w Szczecinie. Najciekawsze informacje w pigułce.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Szczecin: Wróci giełda zwierząt

Radni przegłosowali projekt uchwały obywatelskiej, który zakładał przywrócenie szczecińskiej giełdy zwierząt. Do lutego tego roku giełda funkcjonwowała w SP 54.

Pogrzeb żołnierza w środę

Dowództwo operacyjne sił zbrojnych potwierdza, że pogrzeb plutonowego Marcina Poręby odbędzie się w środę, w rodzinnej miejscowości poległego, czyli w Szczecynie (województwo lubelskie).

Szczecin: Kolejne zmiany w budżecie

Za pół miliona złotych, które miały być przeznaczone na uzbrojenie Kępy Parnickiej, miasto wykupi udziały w Międzynarodowych Targach Szczecińskich.

Bar "Extra" będzie miał nowego właściciela

Miasto chce jak najszybciej sprzedać działkę po barze "Extra". Mają tu powstać budynki usługowe i parking na 75 samochodów.


Szczecin: Od dziś kupisz bilety na Pedro’s Cup 2009

W poniedziałek, 7 września rusza sprzedaż biletów na Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny Pedro’s Cup Szczecin 2009 który odbędzie się 15 września na stadionie przy ul. Litewskiej.
Jaki stadion Pogoni? Wyraź swoją opinię


W październiku ma być znana decyzja w sprawie stadionu piłkarskiego w Szczecinie – nowy w Dąbiu czy modernizowany przy ul. Twardowskiego.mistrzostwa europy w koszykówce 2009

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!