Nie miałeś czasu przeczytać gazet ani posłuchać wiadomości w radiu? Zobacz najciekawsze informacje ze Szczecina w pigułce.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Niebuszewo: Znaleźli 5 kilogramów narkotyków! (WIDEO+FOTO)

Szczecińscy kryminalni zatrzymali 5 osób podejrzewanych o handel i posiadanie znacznych ilości narkotyków. Szacunkowa wartość zabezpieczonych środków odurzających to ponad 200 tys. zł.


Magistrat: "Maciuś" nie zostanie zlikwidowany

Kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego magistrat zmienił dyrektora SP 54. Rodzice i nauczyciele twierdzą, że to kolejny krok na drodze do likwidacji szkoły. Miasto zaprzecza.

Przez problemy sercowe demolowali miasto


W nocy policjanci zatrzymali dwóch 21-latków, którzy dla zabawy wywracali ławki i kosze na śmieci. Wpadli, gdy chcieli wyrwać słuchawkę od aparatu telefonicznego.

Co ze sklepami Domaru w Szczecinie?


Ostatnio czytałam, że w Bydgoszczy z powodów finansowych likwidują sklepy Domar. Na szybach szczecińskiego sklepu przy ul. Wyszyńskiego też zobaczyłam informację o likwidacji.

Szczecin: Rusza sprzedaż biletów na Pedro’s Cup 2009


W poniedziałek, 7 września rusza sprzedaż biletów na Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny Pedro’s Cup Szczecin 2009 który odbędzie się 15 września na stadionie przy ul. Litewskiej.
Szczecin będzie miał wreszcie ogrodnika


Jeszcze w tym miesiącu ogłoszony zostanie konkurs na stanowisko ogrodnika miejskiego. Do jego zadań należeć będzie m.in.: nadzór, konserwacja, bieżące utrzymanie i rozwój terenów zielonych.Wraki zajmują miejsca parkingowe

Na parkingu przed Książnicą Pomorską stoją dwa wraki. Porzucone auta zajmują miejsca gościom biblioteki.

Zobacz zdjęcia z meczu Pogoni


Pogoń po wysokim zwycięstwie 4:0 z Sandecją Nowy Sącz w poprzedniej kolejce tym razem przegrywa na wyjeździe z MKS Kluczbork 0:2.
Więcej wiadomości ze Szczecina w dziale wieści

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!