Zobacz najciekawsze wydarzenia dnia ze Szczecina – piątek 4.09.2009.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Ferio: Rosną chwasty, a nie mury (MoDO)

Póki co nic się tam nie dzieje. Przy alei Wojska Polskiego nie rozpoczęto budowy centrum handlowego. Inwestor spytany dlaczego prace nie ruszyły, odpowiada: bądźmy dobrej myśli!


Pijany i bez prawka spowodował dwie kolizje

57-latek po pijaku szarżował w centrum miasta. Najpierw na ul. Królowej Korony Polskiej zajechał drogę kierowcy fiata palio, po kolizji uciekł, następnie na al. Wojska Polskiego wjechał w volkswagena pasata. Mężczyzna nie miał też prawa jazdy.Marek Kolbowicz odwiedził Rodzinny Dom Dziecka Dowlaszów (MoDO)

Mistrz olimpijski odwiedził wychowanków domu z prezentami i złotym medalem zdobytym na ostatnich Mistrzostwach Świata w Poznaniu.
Szczecińskie drogi zaleje fala złomu?

W tym roku w Szczecinie zarejestrowano 4708 sprowadzonych aut. Wygląda na to, że od 22 września będzie ich więcej. Nie będzie obowiązku robienia pierwszych przeglądów.Usuną gałęzie i wytną drzewo

Pan Andrzej Zaleski podczas spaceru sfotografował suche drzewo rosnące przy ul. Kupczyka i kilka gałęzi, które spadły na drogę. ZDiTM obiecał nam, że wszystko zostanie posprzątane.
Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ciacho

Rzeczywiście. Rzeczywiście, jeżeli ostatnią wiadomością żyło miasto, to Szczecin jest wioską z tramwajami.