(© arch. Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło parę minut po godz. 16:00 na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Skotniki. W wyniku zderzenia dwie osoby zginęły na miejscu, trzecia w stanie krytycznym została przewieziona do szpitala w Szczecinie.

Samochód osobowy marki Renault jechał od strony Szczecina. Między Kaliszem Pomorskim a Mirosławcem na łuku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z TIRem.

Kierowca tira nie doznał większych obrażeń.

Dyżurny wojewódzkiego stanowiska kierowania ratowniczego poinformował, że na miejscu pracują służby policji i straży pożarnej.

Droga między Mirosławcem a Kaliszem Pomorskim jest nieprzejezdna. Policja zaleca objazdy. Samochody jadące ze Szczecina w kierunku Wałcza są kierowane objazdem przez miejscowość Giżyno. Utrudnienia potrwają do późnych godzin wieczornych.Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!