Kilkanaście minut po godz. 20, po drobnych problemach technicznych i pomiędzy aukcjami, na Jasnych Błoniach zabłysnęło laserowe światełko do nieba.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jednak zanim mogliśmy podziwiać światełko do nieba w Szczecinie wylicytowano złote serduszko nr 196 na kwotę 4 tys zł. Następnie za 2,8 tys. zł sprzedano lokalne złote serduszko a za 3 tys zł laptopa.

- Na podstawie zebranych informacji wynika, że w Szczecinie mamy już 120 000 zł! - pisał o godz. 21.40 Robert Paszkiewicz,WOŚP Internet Szczecin. Pamiętajmy jednak, że nie jest to pełna informacja ze wszystkich sztabów, a w dodatku liczenie ciągle trwa. Możemy więc spodziewać się jeszcze (znacznie) większej kwoty. Czekajcie na informacje!Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kinia (gość)

beznadzieja. jak co roku szczecin nie dal zadnego fajnego pokazu na swiatelko,az wstyd przed cala polska ...... czy im zal na fajewerki ????

D.J.

Takie sobie to światełko było. ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest to,że chore dzieciaki będą mogły być leczone nowym sprzętem. Najważniejsze światełko to nie te z laserów i fajerwerków, lecz te które płonie teraz dla tych maluchów w ich serduchach - światełko nadziei :)

zgladoch

a szpitale. nie mają pieniędzy na utrzymanie tego sprzętu:)
I niestety to są zaszłości ,które trudno i od ręki pokonać:(

aket

Światełko do nieba w Szczecinie. Mnie też nie zachwyciło. Wynudziłem się wręcz. Muzyka miałka, lasery dość leniwie snuły się po niebie. Tak sobie, oj tak sobie...