Ikea bierze pod uwagę kilka lokalizacji na terenie Szczecina. Oprócz samego sklepu powstanie także m.in. centrum handlowe z hipermarketem budowlanym i wyposażeniem wnętrz.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Przedstawiciele firmy Ikea nie chcą na razie zdradzać w którym miejscu mógłby powstać sklep.

- Bierzemy pod uwagę kilka lokalizacji w Szczecinie – mówi Aleksandra Sikora z biura prasowego Ikea. - Na razie nie ma w tej sprawie jeszcze żadnych decyzji.

Wiemy natomiast jak sklep w Szczecinie będzie wyglądał. Sama Ikea zajmie powierzchnię 33 tys. metrów kwadratowych. Będzie to jeden z największych sklepów tej sieci w naszym kraju, podobny powstał właśnie w Łodzi.

Do tego powstanie tutaj również cała galeria handlowa. Będzie sklep budowlany i z wyposażeniem wnętrz, duży sklep spożywczy, i miejsce wypoczynku, czyli m. in. centrum fitness. Nie zabraknie też kilkudziesięciu sklepów i butików. Łącznie ok. 200 sklepów z galeriami zajmie powierzchnię ok. 120 tys. metrów kwadratowych.

- Najpierw Ikea, a dopiero później centrum handlowe – mówi Aleksandra Sikora. – Podobnie było w przypadku naszego sklepu w Łodzi. Teraz rusza Ikea, a centrum dopiero wiosną.

W Łodzi w centrum handlowym znajdzie się np. Hipermarket Leroy Merlin, sklep H&M oraz delikatesy Alma. W szczecińskiej Ikei pracę znajdzie 250-300 osób, a w całym centrum handlowym aż blisko 2 tysiące. Wiemy też na pewno, że „nasza” Ikea będzie bardzo zbliżona do "łódzkiej".


Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (13)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

a_zajac

blee. o kant stołu ten ich rypany projekt!! Ikea- OK może być ale no cholere jeszcze jakieś pierdoły, czyt. hipermarket???? A PORZĄDNY AQUAPARK KIEDY KURKA WODNA????

krystyna S

News odgrzewany. Nawet fotka z Archiwum.
ŻZadnej konkretnej wieści.
Czy to tylko po to,aby punkty zdobyć?
Raczej nie ,Autorka punktów nie zbiera.Ale inni zdobywają
Więc po co ten wpis.Co nowego wnosi?

bastek12345

.. mogliby w końcu zacząć ją już budować, bo jak pamiętam,to od dawna mówi się o tym, a jakoś nic w tym kierunku jeszcze nie zostało zrobione.

D.J.

Po co w Szczecinie kolekjny hipermarket.... i jeszcze się prosić, żeby się łaskawie wybudowali...jest dość dużo sklepów z meblami...ikea nie oferuje nic nowego...ten sam "badziew" co wszędzie...

GeXik

było.pl. rok temu były ogłoszenia o pracę w szczecińskiej Ikei

ile razy będzie ten sam kotlet odświeżany ?

Black Tulip

Czas najwyższy. skoro jest zapotrzebowanie to nie rozumiem skąd te fochy ikei od lat. W końcu nie jest to jakiś Bóg wie jaki luxus, żeby ich jeszcze prosić o budowę. Ponoć w skandynawii meble Ikei w domu to wiocha ;>