W niedzielę rano poznańskim Dębcem wstrząsnął potężny wybuch. Jeszcze tego samego dnia na miejsce katastrofy dotarli strażacy nie tylko z Poznania, ale i z Łodzi oraz Warszawy. Ze stolicy Polski przyjechała Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza "Warszawa-9". W zawalonej kamienicy pracowało 9 ratowników i 2 psy ratownicze z Warszawy. Ich fotografie prezentujemy w tej galerii.


Info z Polski

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

fd (gość)

a psychopata odpowiedzialny za to leży w szpitalu na nasz koszt, mimo że wiadomo co nim kierowało i dlaczego to zrobił, jednak policja chce mieć żywego niewiem po co, i tak wiadomo że odszkodowań nikomu nie wypłaci, torturować go nie będą bo nie wolno, kary śmierci nie będzie bo nie wolno, ja myślę ze trzeba iść jeszcze jak europa zachodnia, dać mu ośrodek rehabilitacyjny, dom, 1000 euro jak brytyjczycy tym bojownikom z ISIS.