Aleksander Doba kończy dziś 70 lat. Z tej okazji w Podjuchach odbyło się spotkanie. Jubilat otrzymał przyczepę do przewozu kajaka z tablicą rejestracyjną na której znajduje się data urodzin.Aleksander Doba, słynny kajakarz z Polic, świętował urodziny w szczecińskich Podjuchach. Pan Olek otrzymał w prezencie przyczepę ufundowaną przez firmę Brenderup, dostosowaną do potrzeb jego kajaka przez firmę Boufen.
- Mogę sam wodować kajak z przyczepy, ale raczej nie będzie takiej potrzeby - mówi Jubilat.

Do kompletu dodano tablicę rejestracyjną z datą urodzenia pana Aleksandra, ufundowaną przez Władysława Diakuna, burmistrza Polic.

Jubilat tryskał - jak zwykle - optymizmem. Przypomniał, że w maju przyszłego roku zamierza wznowić przerwaną, trzecią Wyprawę Atlantycką. Po uroczystości przekazania przyczepy jubilat zaczął kroić tort urodzinowy.

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!