Spotkanie z "Zaklinaczem Dzieci" w Szczecinie. Darmowe wykłady z ekspertem

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na cykl spotkań z ekspertami. Pierwsze już 15 września. Gościem będzie polski „Zaklinacz Dzieci” czyli Paweł Zawitkowski. Wstęp bezpłatny.

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na cykl spotkań z ekspertami. Pierwsze już 15 września. Gościem będzie polski „Zaklinacz Dzieci”. Wstęp bezpłatny.

Fizjoterapeuta - Paweł Zawitkowski poprowadzi wykład otwarty pt. „Wspieranie rozwoju małego dziecka, trening, czy asystowanie? Fakty i mity dotyczące rozwoju i postępowania z małymi dziećmi”. Wykład rozpocznie się o godz. 17.30 w siedzibie WSB przy al. Wojska Polskiego 128 w auli nr 104 na pierwszym piętrze. Paweł Zawitkowski to terapeuta szkoły terapii NDT-Bobath, specjalizuje się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie oraz Poradni Diagnostyki i Terapii Neurologicznej „POLEK”. Jest autorem wielu artykułów i publikacji na temat zdrowia i wspomagania ruchowego i poznawczego rozwoju dziecka, w tym bestsellera - książki i filmu „Co nieco o rozwoju dziecka” oraz trzech książek i filmów z serii „Mamo, Tato, co Ty na to?”. Od lat doradza rodzicom na łamach magazynów i w programach telewizyjnych.

By wziąć udział w spotkaniu, należy się zapisać. Szczegóły na www.wsb.pl/szczecin/aktualnosci.

Podczas następnego wydarzenia z nowego cyklu, Szczecin odwiedzi Piotr Bucki. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Twórca autorskich programów szkoleniowych z zakresu wystąpień publicznych, komunikacji i motywacji. Certyfikowany coach w obszarze Business and Executive Coaching oraz trener kompetencji społecznych. Sam o sobie mówi, że: „jest strategiem, researcherem i badaczem trendów oddanym idei copyleft i kulturze remiksu.”

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie zaprasza na cykl spotkań z ekspertami. Pierwsze już 15 września. Gościem będzie polski „Zaklinacz Dzieci”.

Wstęp bezpłatny.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować Nie działa? Spróbuj wyłączyć Adblock samodzielnie w ustawieniach.