W piątek, 11 sierpnia Łasztownia po raz kolejny stanie się najbardziej kolorowym miejscem w Szczecinie, wszystko za sprawą Splash of Colors.

Koncerty na żywo, pokazy tańca i cała masa kolorowego proszku holi. Szykuje się kolejna edycja Splash of Colors w Szczecinie.

Zabawa została zainspirowana hinduskim świętem radości. Polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi na raz różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Nowoczesna Kultura oraz Szczecińska Agencja Artystyczna

Tym razem prócz wzajemnego obsypywania się kolorowym pyłem przez uczestników, organizatorzy postanowili pobić rekord Polski w synchronicznym wyrzucie proszków holi. Po raz pierwszy zostanie też wykonany eksperymentalny wystrzał proszku połączonego z ciekłym azotem.

W rezultacie powinna powstać wielobarwna chmura utrzymująca się na wysokości ok. 12 m. Według założeń efekt wystrzału będzie można podziwiać nawet z Wałów Chrobrego.

- Gwarantujemy mnóstwo atrakcji – mówi Sebastian Tomczak, Splash of Colors. - Jeśli chodzi o wyrzuty proszków będą odbywało się, co 30 minut. Gdy ktoś będzie chciał więcej kolorowego pyłu holi, będzie mógł go dokupić. Ponadto szykujemy pamiątkowe wlepki.

Zabawę uatrakcyjnią koncerty na żywo. Na scenie wystąpią m.in. DJ Damian S, DJ Jazzowski, Live Act DJ MNK & Bartosz Utracki (Missing Link), ale też zespół Bass Astral x Igo. W planach są też konkursy z nagrodami.

- Nasze wydarzenie jest dla wszystkich – dodaje Sebastian Tomczak. – Splash of Colors to zabawa dla dzieci, młodzieży studentów, rodziców, dziadków. Nie ma tu ograniczeń wiekowych.

Splash of colors

11 sieprnia (piątek)

Strefia Klubowa Pyromagic 2017, Łasztownia
Start godzina: 15
Zakończenie godzina: 21

Zobacz również: Juwenalia 2015 w Szczecinie. Splash of Colors - kolorowa zabawa [wideo, zdjęcia]
Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!