(© kadr z filmu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Superbohaterowie to tylko komiksowy wymysł? Nic bardziej mylnego! Spiderman i Batman ratują szczecinian w opałach i przekonują: każdy może być bohaterem.

Spiderman biega po dachach, batman pomaga stróżom prawa ścigać złodziei. Chcąc obejrzeć podobne obrazki, równie dobrze można wziąć do ręki komiks. Albo wyjść na miasto i trochę się rozejrzeć. Bo takie rzeczy mogą dziać się także naszych oczach.

Szczecińska Liga Superbohaterów we współpracy z agencją ACI TV (Akademicką Telewizją) w oryginalny sposób zachęca do oddawania szpiku kostnego, Jej członkowie pokazują, że każdy może zostać bohaterem. I wcale nie potrzebując do tego super mocy czy nadludzkich zdolności.W swoim prawie dwuminutowym spocie zwracają uwagę na problem białaczki. Zostań superbohaterem - wystarczy tylko poświęcić pięć minut, by uratować komuś życie, zostając dawcą. Spot śmiało można porównać do traileru dobrego filmu akcji.

Sporo efektów specjalnych i stopniowanie napięcia przykuwa uwagę. Akcja promocyjna spotkała się z tak wielkim entuzjazmem, że pojawiły się apele od internautów o stworzenie kontynuacji spotu.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!