Śmiertelny wypadek koło Kiełpina [ZDJĘCIA]. W środę (29.01.2014) w okolicach Kiełpina (gm. Drawno), na drodze W-175, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Zobacz zdjęcia z miejsca tej tragedii.

Śmiertelny wypadek koło Kiełpina [ZDJĘCIA]Wypadek w Pniewie. Trzy osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]Dziś około południa na drodze W-175 w okolicach Kiełpina doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Wskutek zderzenia z drzewem zginęła kierująca samochodem osobowym marki Skoda Superb 55-letnia mieszkanka gminy Drawno.

Wypadek drogowy w Kiełpinie [ZDJĘCIA]Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na śliskiej nawierzchni jezdni kobieta straciła panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na prawe pobocze drogi i uderzył w dwa drzewa. Siła uderzenia była tak duża, że prawie zerwała dach pojazdu a kierująca wypadła na zewnątrz. Kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Śmiertelny wypadek pod Białogardem. Jedna osoba nie żyje

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Wiola (gość)

Myślałeś jak wyglądał by odświeżony facebook?

Wejdź w ten link i już teraz wgraj nową nakładkę graficzną! To nic nie kosztuje :)

Link: http:\\tiny.pl\q1n7b