Ponad 100 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ma szanse na otrzymanie stypendiów. Najlepsi szczecińscy uczniowie i ich rodzice mogą wziąć udział w II edycji systemowego projektu ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Ponad 100 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ma szanse na otrzymanie stypendiów.

Najlepsi szczecińscy uczniowie i ich rodzice mogą wziąć udział w II edycji systemowego projektu „Zachodniopomorskie talenty- regionalny system stypendialny”. Stypendia będą przyznawane wybitnie uzdolnionych uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz wysokie oceny z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

Szansę otrzymania pomocy ma 120 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Projekt jest współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżet państwa.

Projekt trwa od 1 czerwca 2009r. do 30 września 2011r. Stypendia mają charakter motywacyjny i wypłacane będą w systemie miesięcznym. Wniosek o przyznanie stypendium składać mogą uczniowie pełnoletni; w przypadku ucznia niepełnoletniego wniosek przedkłada rodzic lub opiekun prawny. Termin składania wniosków na rok 2009/2010 upływa z dniem 15 września 2009r. o godz:15:30

Wszelkie potrzebne dokumenty i informację znajdują się na stronie internetowej: www.wup.pl

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!