Rusza II edycja projektu "Zachodniopomorskie talenty- regionalny system stypendialny"

Ponad 100 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ma szanse na otrzymanie stypendiów. Najlepsi szczecińscy uczniowie i ich rodzice mogą wziąć udział w II edycji systemowego projektu ...

Ponad 100 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ma szanse na otrzymanie stypendiów.

Najlepsi szczecińscy uczniowie i ich rodzice mogą wziąć udział w II edycji systemowego projektu „Zachodniopomorskie talenty- regionalny system stypendialny”. Stypendia będą przyznawane wybitnie uzdolnionych uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz wysokie oceny z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

Szansę otrzymania pomocy ma 120 uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Projekt jest współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżet państwa.

Projekt trwa od 1 czerwca 2009r. do 30 września 2011r. Stypendia mają charakter motywacyjny i wypłacane będą w systemie miesięcznym. Wniosek o przyznanie stypendium składać mogą uczniowie pełnoletni; w przypadku ucznia niepełnoletniego wniosek przedkłada rodzic lub opiekun prawny. Termin składania wniosków na rok 2009/2010 upływa z dniem 15 września 2009r. o godz:15:30

Wszelkie potrzebne dokumenty i informację znajdują się na stronie internetowej: www.wup.pl

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować Nie działa? Spróbuj wyłączyć Adblock samodzielnie w ustawieniach.