Rocznica śmierci Jana Pawła II. Dziś (02.04.2013) obchodzimy ósmą rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II. Z tej okazji Kuria Metropolitalna w Szczecinie zaprasza wszystkich szczecinian na Jasne Błonia przed pomnik Ojca Świętego, w celu wspólnej modlitwy.

Rocznica śmierci Jana Pawła IIKuria Metropolitalna w Szczecinie zaprasza mieszkańców Szczecina na Jasne Błonia przed pomnik Ojca Świętego. Od godziny 21.00 do 21.37, będzie można powspominać i pomodlić się za wstawiennictwem błogosławionego Jana Pawła II.

Jan Pawł II został błogosławionym 1 maja 2011 roku. Z tej okazji w Kościele rzymskokatolickim liturgiczne wspomnienie przypada nie w kwietniu, kiedy zmarł, ale 22 października, czyli w rocznicę inauguracji jego pontyfikatu.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!