Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do wypadku doszło przed godz. 14. Ze wstępnych informacji wynika, że samochód potrącił pieszego. Jego stan jest bardzo ciężki.

Aktualizacja, godz. 15.39

Ruch na Szosie Polskiej odbywa się już bez utrudnień. Policjanci zakończyli czynności związane z potrąceniem kobiety na przejściu.

_________________________

Aktualizacja, godz. 15.29

To było potrącenie na pasach

Znamy już więcej szczegółów wypadku na ulicy Szosa Polska w Szczecinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na przejściu dla pieszych kierowca volkswagena passata potrącił kobietę, która przechodziła przez jezdnię z 10-letnią córką.

Matka z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Dziecko prawdopodobnie nie ma poważniejszych urazów fizycznych.

Na miejscu wciąż są wciąż utrudnienia z przejazdem. Policja wprowadziła objazdy dla samochodów (autobusy kursują bez zmian).

Do wypadku doszło ok. godz. 13.

_________________________

Aktualizacja, godz. 14.29

Zapadła decyzja, że komunikacja miejska będzie kursować przez ulicę Szosa Polska bez objazdów związanych z wypadkiem.

Objazdy wprowadzono dla samochodów. Kierowcy jadący w kierunku Polic są kierowani do ulicy Polickiej. Kierowcy jadący z Polic musza jechać przez Mścięcino. Ruchem kieruje policja.

Stan kobiety rannej w wypadku jest ciężki. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze co najmniej godzinę.

_____________________________

Aktualizacja, godz. 14.11

Ranny pieszy został już odwieziony do szpitala. Na ulicy Szosa Polska robią się korki. Policjanci wprowadzą objazdy. Kierowcy jadący do Polic są kierowani przez ulicę Policką.

Kierowcy jadący z Polic maja objazd przez Mścięcino. Zablokowane są oba pasy jezdni w pobliżu Rancza Ponderosy._________________________

Według wstępnych informacji zablokowane są dwa pasy ruchu na wysokości Rancza Ponderosa. Kierowcy informują nas, że doszło do śmiertelnego wypadku. Na razie policja tego nie potwierdza. Za chwilę więcej informacji.-

Na przystanku Szosa Polska Ranczo doszło do śmiertelnego wypadku potrącenia kobiety - napisał nasz internauta na adres alarm@gs24.pl - Na razie polecam nie jechać tędy. Tworzą się straszne korki

Zobacz także: Nie rozmawiaj przez telefon komórkowy! Akcja policji w Szczecinie

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!