7,5 grama amfetaminy znaleźli policjanci przy 23-latce. Dziewczyna zatrzymana została w hotelu. Ukrywała się przed więzieniem, do którego nie stawiła się na odbycie kary.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W poniedziałek w nocy policjanci pojechali do jednego z hoteli. Mieli informację, że tam ukrywa się przed więzieniem 23-latka poszukiwana listem gończym. Zastali ją w jednym z pokoi gościnnych.

- Podczas przeszukania policjanci, w torbie kobiety, znaleźli saszetkę a w niej kilka strzykawek, igieł i dwa plastikowe pojemniczki ze śladową ilością białego proszku – opowiada Julia Górecka z komendy wojewódzkiej. - Dodatkowo dziewczyna we włosach, przy gumce, miała ukryte zawiniątko z białym proszkiem. Całość została zabezpieczona i poddana analizie.

Ze wstępnych badań wynika, że kobieta miała przy sobie prawie 7,5 grama amfetaminy. 23-latka została zatrzymana i przewieziona do komisariatu. Tam śledczy przestawili jej zarzut posiadania narkotyków, który zagrożony jest karą do trzech lat pozbawienia wolności.

Dziewczyna trafiła do policyjnego aresztu. Stamtąd zostanie przewieziona do zakładu karnego gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.

Zobacz na gs24.pl: Zabójstwo w Stargardzie.


mistrzostwa europy w koszykówce 2009

Wiadomości Szczecin, Wydarzenia Szczecin

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

krystyna S

sukces dzięki ...donosowi?. A skąd narkotyki miała?
Nie wiadomo,nie donieśli?
A może Ona za narkotyki nie zapłaciła i egzekucja rękoma Policji została wykonana?